Emma & ...

اما واتسون در گفتگوی اخیرش با یکی از بلاگرهای طرفدار فشن، گفته بود قرار است از دانشگاه هایی دیدن کند. حالا مطلع شدیم او از دانشگاه هاروارد دیدن کرده است. اما از این دانشگاه به همراه دو اسکورت (همراه) بازدید به عمل آورده است.

چند نفر از دانشجویان که او را در محوطه دانشگاه دیده اند، در مورد او گفتند…

 

راشل که صحبت کوتاهی با واتسون داشته است گفت که اما “زیبا” و “بسیار امریکایی” به نظر می رسد.

هیل گفت هنگامی که از اتاقش بیرون می آمد تا سر کلاس برود، تنه اش به یکی از اسکورت های واتسون خورد. بعد از آن واتسون به اتاق دانشجوی بقلی رفت و باعث ناراحتی هیل شد.
او گفت: “به مادرم زنگ زدم، خیلی ناراحت شده بودم. می تونم بگم کل صبح رو داشتم به این فکر می کردم.”

یکی از مسئولان دانشگاه تایید او را به عنوان دانشجو رد کرد:
آقای ویلیام آر. فیت سمنز، رئیس بخش پذیرش دانشجو، هرگونه ادعایی مبنی بر قبول یا افزایش شانس پذیرش واتسون را رد کرد و گفت درباره موارد خاص صحبت نمی کند. واتسون فقط برنامه هایش را به آنها گفته و در واقع تنها از دانشگاه بازدید داشته است (نه چیز دیگر).

توضیحاتی در مورد دانشگاه هاروارد:

دانشگاه هاروارد (Harvard University)، قدیمی‌ترین مؤسسهٔ فرهنگی آمریکاست که در کمبریج در ایالت ماساچوست واقع است. در سال ۱۶۳۸ آن ناحیه و دانشگاه تازه تأسیس را به ‌نام کمبریج نام‌گذاری کردند. دانشگاه هاروارد دارای ده دانشکده با یکصد و شصت رشته تحصیلی می‌باشد. کتابخانه این دانشگاه نه تنها قدیمی‌ترین مجموعه فرهنگی در آمریکا بلکه با شعبات خود، بزرگ ترین کتابخانه دنیاست و در حال حاضر دارای ۱۴٬۵۰۰٬۰۰۰ جلد کتاب، رساله و میکروفیلم می‌باشد. بنیاد دانشگاه هاروارد با سرمایه‌ای معادل ۲۵،۹ میلیارد دلار، ثروتمندترین دانشگاه جهان است.

منبع:دمنتور

نوشته شده در ۸۷/۰۷/۱۹ساعت 16:6 PM توسط baran| |